Referencje


Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie IKAR S.C. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Nickla 112/7 za wykonane prace w zakresie kompleksowej realizacji dostaw mebli do nowo otwieranych salonów firmowych Sony Centre, prowadzonych przez naszą firmę w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej oraz Gliwicach. Firma IKAR dała się poznać jako wiarygodny partner handlowy na każdym etapie naszej współpracy od projektowania poprzez produkcję, montaż oraz wsparcie po sprzedażowe.
Na szczególną naszą uwagę zasługuje fakt, że firma IKAR podczas realizacji projektów wykazała się dużą elastycznością, dzięki czemu wszystkie prace przebiegały sprawnie. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych mebli, które projektowane były na indywidualne potrzeby salonów wg europejskich standardów Sony dla klientów klasy Premium.

Wysoka jakość dostarczonych usług, zaangażowanie oraz zaprezentowane kompetencje utwierdzają nas
w przekonaniu, że możemy powierzyć firmie IKAR każdy kolejny projekt, który przyjdzie nam w przyszłości realizować.

thumbs_01

Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ligockiej 103, 40-568 Katowice oświadcza, że firma IKAR spółka cywilna Rafał Krzyśpiak i Iwona Krzyśpiak mająca siedzibę w Bytomiu przy ul. Nickla 112 /7 wykonała w okresie od 3.07.2015 do 30.07.2015 dostawę i montaż mebli kuchennych wraz z urządzeniami AGD do aneksów kuchennych oraz dostawę i montaż akcesoriów Łazienkowych do budynku hali montażowo magazynowej z pomieszczeniami biurowymi nr 1 O posadowionym w Katowicach ul. Ligocka 103 zgodnie z umową nr 67/Vll/2015 z dnia 03.07.2015r

Firma IKAR wykonała prace z należytą starannością i w terminach.

thumbs_02

Firma IKAR s.c. Rafał Krzyśpiak , Iwona Krzyśpiak z siedzibą w Bytomiu ul. Nickla 112/7 wykonywała na zlecenie firmy Przedsiębiorstwo Handlowe LOBOS A.Łobos , M.Łobos Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie Al. Pokoju 1A kompleksową dostawę wraz z montażem mebli oraz elementów zabudowy barów , restauracji , szatni , lad recepcyjnych w nowej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Z powierzonych zadań firma IKAR wywiązała się szybko , rzetelnie i bez zastrzeżeń. Na podkreślenie zasługuje dyspozycyjność i gotowość do realizacji wszystkich wynikłych w toku wykonawstwa prac. Prace wykonane były w sposób nie zakłócający normalnej pracy. W trakcie wszystkich prac firma IKAR wykazała się inwencją w zakresie proponowanych rozwiązań , w sposób czynny uczestniczyła w pracach modernizacyjnych oraz elastycznie reagowała na potrzeby i sugestie zgłaszane przez inwestora.

Wysoka jakość dostarczonych usług , zaangażowanie oraz zaprezentowane kompetencje utwierdzają nas w przekonaniu , że możemy powierzyć firmie IKAR każdy kolejny projekt, który przyjdzie nam w przyszłości realizować.

thumbs_02

Firma IKAR s. c. Rafał Krzyśpiak, Iwona Krzyśpiak z siedzibą w Bytomiu ul. Nickla 112/7 wykonywała na zlecenie firmy Przedsiębiorstwo Handlowe LOBOS A.Łobos , M.Łobos Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie Al. Pokoju 1A kompleksową dostawę wraz z montażem mebli kuchennych wraz z wyposażeniem i montażem sprzętu AGD oraz elementów zabudowy barów , szatni i lady recepcyjnej w nowym budynku Centrum Energetyki Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.

Z powierzonych zadań wywiązała się szybko rzetelnie i bez zastrzeżeń. Na podkreślenie zasługuje dyspozycyjność i gotowość do realizacji wszystkich wynikłych w toku wykonawstwa prac. Prace wykonane były w sposób nie zakłócający normalnej pracy. W trakcie wszystkich prac Firma IKAR wykazała się inwencją w zakresie  proponowanych rozwiązań w sposób czynny uczestniczyła w pracach modernizacyjnych oraz elastycznie reagowała na potrzeby i sugestie zgłaszane przez  inwestora.

Wysoka jakość dostarczonych usług, zaangażowanie oraz zaprezentowane kompetencje utwierdzają nas w przekonaniu  że możemy powierzyć firmie IKAR każdy kolejny  projekt który przyjdzie nam w przyszłości realizować.

thumbs_03

TAURON Wytwarzanie  potwierdza współpracę S.A. z firmą  IKAR” S.C.  Krzyśpiak Bytom. W/w firma w roku 2015 realizowała na rzecz TAURON Wytwarzanie S.A. zadanie na podstawie zawartej umowy pn. ,,Dostawa mebli wraz ze sprzętem AGD do aneksów kuchennych wraz z ich montażem.

Rekomendujemy firmę IKAR Bytom jako profesjonalnego wykonawcę, rzetelnie i terminowo wywiązującego się z zapisów umowy.


SILESIA CLUB TEN MS & SOU ASCII SC. potwierdza wykonanie usług przez firmę IKAR S.C. z siedziba w Bytomiu przy ul. Siekła 112/7. Z przyjemnością oświadczamy że uznajemy za profesjonalne i efektowne usługi świadczone przez firmę IKAR .S.C.
Realizacją naszego zamówienia polegającą na kompleksowym wyposażeniu w niestandardowe meble budowlane i ruchome została wykonana z należytą starannością. Terminowo i zgodnie z naszymi preferencjami.
Na podkreślenie zasługuje dyspozycyjność i gotowość do realizacji wszystkich wynikłych w toku wykonawstwa prac. Prace wykonywane były w sposób nie zakłócający normalnej pracy. Firma wykazała się dobrą organizacją robót i doświadczeniem w zakresie specyfiki niestandardowych mebli oraz lad. Meble odznaczają się bardzo dobrą jakością i trwałością. Firma służy profesjonalnym wykonaniem projektów oraz fachowym doradztwem w zakresie doboru mebli pod względem ich funkcjonalności i po umiarkowanych cenach.

 

Z powierzonych zadań wywiązała się szybko, rzetelnie, terminowo i bez zastrzeżeń. Wszystkie meble są bezpłatnie dowożone i montowane. Możemy polecić usługi firmy ze względu na jej solidność i wiarygodność.

Przedsiębiorstwo Budowlane SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o. pozytywnie ocenia współprace z firmą IKAR S.C. w zakresie wyposażania w zabudowy standardowe oraz niestandardowe pomieszczeń biurowych, apartamentów i użyteczności publicznej naszych klientów. Wybierając oferty kierowaliśmy się funkcjonalnością, estetyką, a przede wszystkim konkurencyjną ceną.
Oferta przedstawiona przez firmę „IKAR S.C.” spełniła oczekiwania nasze i naszych klientów. Różnorodność wzorów i szeroka gama kolorystyczna to również zaleta ułatwiająca umeblowania wnętrz. Współpraca z firmą IKAR S.C. nie budzi zastrzeżeń i spełnia nasze oczekiwania. Z powierzonych zadań wywiązała się szybko, rzetelnie, terminowo i bez zastrzeżeń. Na podkreślenie zasługuje dyspozycyjność i gotowość do realizacji wszystkich wynikłych w toku wykonawstwa prac.Prace wykonywane były w ustalonych umownych terminowo i zgodnie z harmonogramem. Firma służyła fachowym doradztwem w zakresie doboru mebli pod względem ich funkcjonalności.

 

Wszystkie towary były bezpłatnie dowożone.
Możemy polecić usługi firmą „IKAR S.C.” ze względu na jej solidność i wiarygodność.

Firma IKAR S.C. Rafał Krzyśpiak, Iwona Krzyśpiak z siedzibą w Bytomiu przy ul. Nickla 112/7 wykonywała na zlecenie firmy KAJIMA POLAND Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie 00-697, Al. Jerozolimskie 63/79 kompleksową dostawę wraz z montażem mebli oraz elementów zabudowy w budynku biurowym wiodącej na świecie Instytucji Finansowej w Krakowie w okresie 11.2011 r. – 03.2012r. Z przyjemnością polecamy firmę IKAR S.C. jako solidnego i profesjonalnego partnera w biznesie.
Proces realizacji wyznaczonego im zadania przebiegał szybko i sprawnie, a nasza współpraca układała się wzorowo. Wszystkie prace realizowane były terminowo i profesjonalnie oraz zgodnie z naszymi wytycznymi. Wszelkie nasze wątpliwości i uwagi były przez firmę IKAR S.C. wyjaśniane na bieżąco i z dużą precyzją. Pracownicy firmy wykazali się ogromnym doświadczeniem, rzetelnością, otwartością, zaangażowaniem oraz znajomością specyfiki rynku.
Poprawnie wykonywana praca zgodnie ze zleceniami oraz profesjonalna obsługa serwisowa pozwala nam na bardzo pozytywną ocenę dotychczasowej współpracy.

 

Ponadto doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników firmy IKAR S.C. pozwalają mi polecić firmę jako profesjonalnego wykonawcę przy kompleksowym realizowaniu powierzonych prac.

 

thumbs_04klik

 

Firma IKAR S.C. Rafał Krzyśpiak, Iwona Krzyśpiak z siedzibą w Bytomiu przy ul. Nickla 112/7 wykonywała na zlecenie firmy KAJIMA POLAND Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie 00-697, Al. Jerozolimskie 63/79 kompleksową dostawę wraz z montażem mebli, elementów zabudowy, cokołów oraz balustrad ze stali nierdzewnej do naszego nowo wybudowanego salonu.

Z powierzonych zadań wywiązała się szybko, rzetelnie i bez zastrzeżeń. Na podkreślenie zasługuje dyspozycyjność i gotowość do realizacji wszystkich wynikłych w toku wykonawstwa prac. Prace wykonywane były w sposób nie zakłócający normalnej pracy.

Firma jest otwarta na wymagania i oczekiwania klienta, a jakość dostarczanych towarów nie budzi żadnych zastrzeżeń.

 

Polecamy firmę IKAR S.C. jako rzetelnego i kompetentnego współpracownika w zakresie doboru mebli do wnętrz salonu, fachowego doradztwa, oferującego atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Nasi klienci

klienci klienci klienci klienci klienci klienci